Często zadawane pytania:
Plany i płatności
Subskrypcję możesz zmienić w dowolnym momencie. Wystarczy przejść do ustawień konta i użyć przycisku "Zmień abonament". W nowym oknie będziesz mógł wybrać interesujący Cię plan oraz zwiększyć lub zmniejszyć jego poziom. Po dokonaniu zmiany w prawym górnym rogu powinno pojawić się powiadomienie potwierdzające, że zmiana została pomyślnie zapisana. Należy jednak pamiętać, że plan zostanie zmieniony dopiero na koniec bieżącego cyklu rozliczeniowego.
Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat od sprzedawców. Płacisz tylko za wybrany plan abonamentowy i dostajesz pełny dostęp do platformy Droplo, w tym:
- pełnej bazy dostawców oraz ich produktów,
- wbudowanych integracji sklepowych,
- wielu przydatnych funkcjonalności pozwalających na zautomatyzowanie procesów sprzedażowych
W Droplo płatności są przetwarzane przez system płatności Stripe. Po podłączeniu karty płatniczej do Droplo aktywowany zostanie płatny plan abonamentowy. Od tego momentu co miesiąc pobrana zostanie automatycznie płatność za przedłużenie aktywnego planu.
Jeśli chcesz anulować subskrypcję, po prostu zmień plan na Starter. Można to zrobić, przechodząc do zakładki "Abonament i płatności" w ustawieniach konta. Użyj przycisku "Zmień subskrypcję", a następnie na stronie wyboru subskrypcji użyj przycisku "Zmniejsz subskrypcję" pod planem Starter. W prawym górnym rogu pojawi się powiadomienie potwierdzające zapisanie zmiany. Twoja subskrypcja zostanie zmniejszona na koniec cyklu rozliczeniowego. Opłata za kolejny okres rozliczeniowy nie będzie już pobrana.
Sprzedawcy
Droplo to platforma handlu elektronicznego B2B, która łączy zweryfikowanych dostawców wysokomarżowych produktów i sprzedawców detalicznych z całej UE. Ideą projektu jest dopasowanie przedsiębiorców prowadzących działalność w różnych krajach europejskich i ułatwienie im transakcji biznesowych związanych ze sprzedażą i zakupem towarów. Droplo jest integratorem sklepów internetowych z dostawcami. Sprzedawca może podłączyć swój sklep internetowy do Droplo i eksportować produkty od naszych dostawców w modelu dropshipping. Posiadamy rosnącą liczbę dostępnych integracji z kluczowymi platformami e-commerce z całego świata.
Ceny produktów w Droplo są cenami netto. Pamiętaj, że możesz je obniżyć negocjując odpowiednie warunki współpracy z dostawcą. Ustalając narzut cenowy dolicz także odpowiedni podatek.
Nie. Ceny pochodzą bezpośrednio od dostawców i nie są zawyżane.
1. Na początku rejestrujesz się w Droplo i wyszukujesz interesujące Cię produkty ( wymagane jest posiadanie własnej działalności gospodarczej).
2. Kolejnym krokiem jest połączenie (integracja) sklepu z platformą Droplo.
3. Następnie wybierasz dostawcę i kontaktujesz się z nim w celu ustalenia warunków współpracy. Pamiętaj, że każdy z dostawców ma swoją własną metodę komunikacji.
4. Po podpisaniu umowy z dostawcą, będziesz mógł ustawić narzut na ceny hurtowe w Droplo i eksportować produkty do swoich sklepów. Dodana marża do ceny hurtowej to Twój zysk!
5. Gdy otrzymasz zamówienia, przekaż je swoim dostawcom. To oni wyślą je do kupujących. Jedyne, co pozostaje po Twojej stronie, to kontakt z kupującymi.
Jeśli podłączyłeś już swój sklep z Droplo i podpisałeś umowę z wybranym dostawcą, możesz przejść do zakładki integracji sklepu. Z tego miejsca możesz zarządzać ustawieniami eksportu, zaznaczać zapisane produkty i przesyłać je do swojego sklepu.
Każdy dostawca posiada własną stronę internetową z aktualnymi danymi kontaktowymi. Za jakiś czas dodamy do Droplo możliwość wewnętrznego komunikowania się pomiędzy sprzedawcami i dostawcami.
Na chwilę obecną przesyłanie danych o zamówieniach odbywa się poza Droplo. Pracujemy nad modułem zamówień i transakcji, który będzie dostępny już wkrótce.
Go up