PrestaShop jest czołową platformą e-commerce w Europie i Ameryce Łacińskiej. Pozwala przedsiębiorcom oraz firmom w szybki sposób stworzyć własny e-commerce, bez konieczności angażowania zespołu programistów. O skuteczności platformy najlepiej świadczą jej wyniki. Obecnie z oprogramowania korzysta ponad 300 tys. sklepów internetowych na całym świecie. Teraz PrestaShop możesz łatwo zintegrować z Droplo.

To pierwszy krok w stronę sukcesu Twojego e-commercu!


PrestaShop to jedno z najpopularniejszych oprogramowań typu open source w branży e-commerce. Droplo jest natomiast nowoczesną platformą łączącą hurtownie i sprzedawców z właścicielami sklepów internetowych. Za jej pośrednictwem, przedsiębiorcy prowadzący sprzedaż w internecie otrzymują dostęp do setek tysięcy produktów, dropshippingu i automatyzacji procesów.


Połączenie obu systemów da Ci ogromną przewagę na rynku e-commerce.Dlaczego warto wybrać Droplo?


Droplo to platforma zrzeszająca setki dostawców, producentów oraz hurtowni. Integrując z nią swój sklep internetowy na PrestaShop możesz wybierać spośród tysięcy produktów z ich oferty. Olbrzymią przewagą Droplo jest automatyzacja i synchronizacja danych o produktach. Dzięki temu masz zawsze aktualne ceny, opisy asortymentu oraz stany magazynowe. Oferujesz więc tylko dostępne produkty w odpowiedniej cenie, a ich weryfikacji nie musisz dokonywać ręcznie.
Jakie możliwości jeszcze oferuje Droplo?

 1. Oszczędza czas - pełna automatyzacja oferty oraz procesów sprzedażowych sprawia, że nie musisz angażować czasu na żmudne filtrowanie ofert i wprowadzanie nowych produktów.
 2. Rynkowa ekspansja - dzięki Droplo szybko poszerzysz swój asortyment bez konieczności fizycznego zakupu produktów
 3. Nieograniczony asortyment - już nie musisz spędzać godzin na poszukiwaniu nowych dostawców i hurtowni. Dołączając do Droplo otrzymujesz dostęp do niemal nieograniczonego asortymentu.
 4. Walidacja produktu - teraz możesz sprawdzić, czy klienci są w ogóle zainteresowani wybranymi produktami bez inwestowania pieniędzy w ich zakup. Wystarczy, że dodasz je do swojego sklepu internetowego.
 5. Outsourcing - za wysyłkę towaru i obsługę zamówienia w większości przypadków odpowiada dostawca. Tobie pozostanie więcej czasu na działania promocyjne i rozwój firmy.
 6. Kalkulator - pomaga określić wielkość sprzedaży w wybranej przez Ciebie grupie produktowej, by osiągnąć zakładane zyski.
 7. Edukacja - nasze materiały edukacyjne z akademii e-commerce pomogą Ci osiągnąć planowane wyniki finansowe.To tylko niektóre zalety integracji z Droplo. Wszystkie sprawdzisz, dołączając do grona naszych partnerów. Przetestuj za darmo przez 30 dni.

PrestaShop + Dropshipping = Droplo


Integrując swój sklep na Preście z Droplo możesz w prosty sposób rozpocząć sprzedaż w modelu dropshippingowym. Wystarczy kilka kliknięć, aby dodać wybrane produkty do PrestaShop. Jeśli klient zdecyduje się na zakup jednego z nich, hurtownia zostanie o tym automatycznie powiadomiona i przygotuje produkt do wysyłki. Tobie pozostanie jedynie rozliczenie zysków.


Dropshipping jest doskonałym modelem biznesowym zarówno dla początkujących przedsiębiorców, jak i sklepów z ugruntowaną pozycją na rynku. Pozwala w prosty sposób sprzedawać produkty, bez ich fizycznego posiadania. Ogranicza to ryzyko zapełnienia magazynów asortymentem, którego nikt nie chce kupić.Jak zintegrować się z dostawcą spoza Droplo?


Jeśli dostawcy, z którym współpracujesz nie ma jeszcze w Droplo, możesz się z nim zintegrować za pomocą bezpłatnej aplikacji FeedManager. Wystarczy, że udostępnia on swoją ofertę online w pliku .xml. Resztą zajmą się nasz system rekomendacji.


Co dzięki temu zyskujesz?

 • Możesz szybko importować produkty dostawcy do swojego sklepu.

 • Samodzielnie decydujesz, jak często mają być aktualizowane dane o produktach.

 • Aktualizacja cen oraz stanów magazynowych odbywa się automatycznie.

 • Tworząc proste reguły, określasz, jakie produkty mają pojawić się w ofercie sklepu.Integruj sklep na PrestaShop z Droplo już teraz!


Zintegruj swój sklep internetowy PrestaShop z Droplo już teraz. Otrzymasz dostęp do tysięcy produktów oraz pełnej automatyzacji cen i stanów magazynowych. Co ważne, aby połączyć sklep na PrestaShop z Droplo nie musisz angażować całego zespołu programistów. Z reguły zajmuje to maksymalnie 3-4 minuty. Szczegółowy opis procesu integracji znajdziesz pod tym linkiem. Masz sklep w PrestaShop? Dołącz do nas!