Integracja z hurtownią dropshipping Hanipol

Hurtownia artykułów dekoracyjnych oraz porcelany. Właściciel i dystrybutor marki Carmani. Sprzedaż również w modelu dropshippingowym

Dropshipping

O dostawcy

Istniejemy na światowym rynku giftów i upominków od 1990 roku. Od samego początku istnienia firmy, duży nacisk kładziemy na stworzenie wyjątkowej atmosfery każdego produktu. Kluczowym zadaniem dla naszego personelu jest skoordynowanie produktu z jego opakowaniem i dostarczenie duszy, całość ma stanowić idealny prezent. Studio designerskie Hanipol projektuje wzory zarówno na potrzeby sprzedaży kome rcyjnej, trafiające do detalicznej sieci sprzedaży, jak i dopasowuje indywidualnie designy do potrzeb firm i agencji reklamowych. Dzięki wysokim kwalifikacjom naszych grafików, którzy ukończyli wyższe uczelnie plastyczne, tworzymy produkty nawiązujące do tradycji jak i formy o nowoczesnych wyzwolonych tendencjach.

Aktualnie produkujemy w ponad 10 państwach na całym świecie: m. in. w Polsce, Australii, Nowej Zelandii, Włoszech, Portugalii, Hiszpanii, Francji, Egipcie, Chinach, Japonii i Indiach. Jesteśmy szczególnie silnie związani z Australią, gdzie znajduje się nasze drugie biuro projektowe. Dzięki wolnym umysłom artystów tam tworzących, oferujemy produkty o świeżej stylistyce, inspirowanej wpływami Australii i Oceanii. System dystrybucji pozwala na dotarcie zamówionych produktów do wszystkich zainteresowanych odbiorców do każdego zakątka świata. Posiadamy potencjał transportowy a w razie potrzeby błyskawicznych dostaw korzystamy z usług firm kurierskich. Sprzedaż do dystrybutorów w różnych krajach, oraz do naszych przedstawicieli handlowych przyspiesza otrzymywanie dostaw.

Synchronizacja z hurtownią
Produkty dropshipping Narzuty cen

Automatyzacja i synchronizacja danych o produktach online

Automatyczne aktualizacje danych zaraz po zmianie u Twojego dostawcy. Miej zawsze aktualne ceny, dane o produktach czy stany magazynowe.

  • Automatyczne przekazywanie produktów do Twojego sklepu
  • Aktualizacja online cen, stanów magazynowych i innych parametrów
  • Definiowanie narzutów i stanów magazynowych
  • Synchronizacja online wszystkich danych o produktach

Więcej o automatyzacji

Automatyczne reguły

Ustal warunki i dodaj narzuty do cen, stanów magazynowych lub automatycznego eksportu produktów.

Synchronizacja danych

Synchronizuj dane o produktach np. ceny, stany magazynowe, zdjęcia, opisy itp. Zdecyduj jakie dane będziesz synchronizować.

Własne integracje

Zintegruj się z dowolnym dostawcą za pomocą aplikacji FeedManager. Definiuj zaawansowane ustawienia.

Dropshipping

Wybierz produkty oznaczone jako "Dropshipping". Sprzedawaj, wysyłką produktów zajmie się Twój dostawca.