Pomoc

O nas

Witaj na stronie droplo! Skoro tu trafiłeś/aś to najprawdopodobniej zajmujesz się handlem i sprzedażą w internecie lub rozważasz przeniesienie części swojej działalności do świata wirtualnego.

Niezależnie od tego czy prowadzisz sklep internetowy, hurtownię czy jesteś producentem, znajdziesz u nas rozwiązania, które pomogą Ci rozwinąć i usprawnić Twój biznes. A może dopiero planujesz rozpocząć swoją przygodę w e-commerce?

Wychodzimy z założenia, że kto stoi w miejscu, ten tak naprawdę się cofa, gdyż w tym czasie jego konkurencja idzie do przodu. Wspólnymi siłami sprawimy, że to Twoja firma będzie wyznaczała standardy w handlu internetowym.

Z jednej strony obrazuje jak bardzo rozrósł się w ostatnich latach rynek e-commerce, z drugiej pokazuje jak duża jest rywalizacja w tej branży.

Powstał w odpowiedzi na potrzeby tysięcy polskich przedsiębiorców, by pomóc im w poszerzaniu swojego asortymentu i znalezieniu nowych rynków zbytu. Naszym założeniem jest wspieranie przede wszystkim modelu dropshippingu. Droplo otwiera nowe drzwi rozwoju bez potrzeby angażowania dużych zasobów ludzkich czy finansowych.

Co możemy Ci zaoferować?

Jesteś właścicielem sklepu internetowego? Zyskaj przewagę nad konkurencją - przebieraj w produktach i do woli, za pomocą kilku kliknięć poszerzaj swoją ofertę bez konieczności inwestowania w stany magazynowe. Zaoszczędź czas i pieniądze, zwiększając jednocześnie satysfakcję i lojalność swoich klientów.

Prowadzisz hurtownię? Dołącz do droplo i bezkosztowo zyskaj dostęp do kolejnego rynku zbytu oraz gotowej bazy klientów, która pozwoli Ci zwiększyć obroty Twojej firmy.

Słownik pojęć

Automatyczny eksport produktów - Opcja dostępna przy dodawaniu dostawcy lub w ustawieniach - skorzystaj z niej, jeśli chcesz, by wszystkie produkty dostawcy w droplo lub wszystkie produkty stworzonych przez Ciebie grup warunków, automatycznie trafiały do Twojego kanału sprzedaży.

Dropshipping - to model biznesowo-logistyczny, w którym sprzedawca nie nabywa fizycznie towaru. Sprzedaje go przez internet, ale wysyłką i obsługą zamówienia zajmuje się dostawca (hurtownia).