Pomoc

Masowe wystawianie ofert na Allegro

By wyeksportować produkt w formie aukcji na Allegro, aktywuj danego dostawcę, zintegruj konto Allegro, a następnie po wyborze produktu kliknij przycisk “Wybieram produkt”. Następnie wybierz marketplace “Allegro” i kliknij przycisk "Dodaj do wybranego kanału". W dalszej kolejności konieczne jest uzupełnienie wymaganych przez Allegro informacji na temat aukcji.

Ustawienia ofert

W tej sekcji uzupełnij najważniejsze dane dotyczące aukcji - konto Allegro, czas trwania, realizacji, formę faktury, cennik, warunki reklamacji, zwrotów, gwarancji i inne. Wybierz również szablon, który ma być zastosowany do wyglądu aukcji. Przypisz dokładną kategorię Allegro do produktu lub pozwól, by kategoria produktu została pobrana na podstawie sugestii.

Konfiguracja ofert

W tym kroku możesz pobrać sugestie parametrów, które zostaną zasugerowane na podstawie kodu EAN, wystawionych wcześniej produktów lub próby dopasowania z atrybutów produktów (jeśli są podane przez dostawcę).

Po rozwinięciu szczegółów aukcji, określ kategorię Allegro w zakładce "Kategoria i parametry" (jeśli nie została ona pobrana z sugestii).

Podsumowanie

W ostatnim kroku podczas eksportu produktów z Droplo do Allegro wyświetli Ci się podsumowanie liczby przygotowanych ofert i zawartych w nich grup wariantowych. Możesz zdecydować czy eksportowany do aukcji produkt chcesz zapisać jako szkic lub od razu wystawić na sprzedaż.