Pomoc

Integracja z WooCommerce

By zintegrować swój sklep na kanale sprzedaży WooCommerce, kliknij w przycisk "Lista" przy "Kanałach sprzedaży" w menu po lewej stronie.

Następnie wybierz kanał WooCommerce i kliknij przycisk "Zintegruj kanał sprzedaży". Po instalacji, wyświetli się okno z prośbą o podanie nazwy sklepu, adresu URL, klucza klienta i klucza prywatnego. Parametry te są niezbędne do poprawnej integracji.

W polu "Nazwa sklepu" wpisz nazwę swojego sklepu.

W polu "Adres URL" wklej domenę swojego sklepu.

W polu "Klucz klienta" i "Klucz prywatny" wklej kody wygenerowane w panelu zarządzania sklepem WooCommerce. Proces ich wygenerowania opisaliśmy poniżej.

W pierwszej kolejności w menu po lewej stronie wejdź w zakładkę "Ustawienia", a następnie "Bezpośrednie odnośniki". Upewnij się, że w sekcji "Ustawienia wspólne" zaznaczony jest wariant "Nazwa wpisu". Następnie zjedź na dół i zapisz zmiany.

W kolejnym kroku wybierz pozycję "WooCommerce" w menu, a następnie zakładkę "Ustawienia" i sekcję "Podatek". Przy ustawieniu "Ceny wpisywane z podatkiem" zaznacz opcję "Tak, będę wpisywać ceny zawierające podatek".

Następnie przejdź do sekcji "Zaawansowane", dalej "REST API" i kliknij przycisk "Dodaj klucz".

Uzupełnij pola "Opis" i "Użytkownik". W polu "Uprawnienia" zaznacz opcję "Zapis/odczyt". Następnie kliknij przycisk "Wygeneruj klucz API".

Skopiuj klucz klienta oraz klucz prywatny i wklej je do odpowiednich pól w panelu aplikacji droplo.

Po uzupełnieniu wszystkich pól w procesie integracji konta sklepowego na platformie WooCommerce, kliknij przycisk "Zapisz". I gotowe!

Następnie trafisz w Droplo na stronę z listą kont przypisanych do danego sklepu.