Pomoc

Menu nawigacji

Tak prezentuje się menu nawigacji po założeniu konta i zalogowaniu się w droplo. Niżej znajdziesz informacje i opis dotyczący każdej zakładki.

Strona główna - znajdziesz tutaj szczegóły Twojego planu, możliwość jego zmiany, podgląd ilości wykorzystanych synchronizacji i sprzedaży, a także ostatnich dodanych dostawców.

Dostawcy - znajdziesz tutaj listę wszystkich dostawców dostępnych w droplo wraz z ich krótkim opisem, narzędzia dostosowywania widoku i filtrowania oraz możliwość dodania własnego dostawcy.

Produkty - znajdziesz tutaj listę wszystkich produktów dostępnych w droplo wraz z ich parametrami, narzędzia dostosowywania widoku i filtrowania oraz możliwość dodawania produktów do listy ulubionych.

Zamówienia - znajdziesz tutaj zamówienia ze wszystkich sklepów oraz możliwość ich filtrowania, eksportowania i wysyłania do dostawców w wygodnym dla siebie i dla nich formacie.

Ustawienia - znajdziesz tutaj możliwość zarządzania narzutami cen, stanów magazynowych i automatycznym wybieraniem produktów.

Lista sklepów - znajdziesz tutaj wszystkie dostępne kanały sprzedaży (np. RedCart, Shopify, WooCommerce) zintegrowane z droplo i możliwość ich instalacji i dezinstalacji.

Pasek integracji i produktów - pozwala on na bieżąco śledzić podgląd dotyczący liczby wykorzystanych i dostępnych integracji dostawców oraz produktów.

Notyfikacje - znajdziesz tutaj informacje o aktualnie wykonywanych synchronizacjach i innych zadaniach, pasek ich postępu oraz zestawienie wszystkich wykonanych zadań wraz z ich statystykami i możliwością wygenerowania raportu.

Profil użytkownika - w tym miejscu możesz się wylogować lub przejść do zakładki "Mój profil", gdzie możesz edytować dane do rozliczeń, opłacić saldo i pobrać faktury VAT, zarządzać zgodami marketingowymi lub zmienić hasło.

Słownik pojęć

Automatyczny eksport produktów - Opcja dostępna przy dodawaniu dostawcy lub w ustawieniach - skorzystaj z niej, jeśli chcesz, by wszystkie produkty dostawcy w droplo lub wszystkie produkty stworzonych przez Ciebie grup warunków, automatycznie trafiały do Twojego kanału sprzedaży.

Platforma sklepowa - Oprogramowanie, o które oparty jest Twój sklep, np. RedCart, PrestaShop, WooCommerce, Shoper itp.